Silicon Power | A55 | 128 GB | Solid-state drive interface M.2 SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 420 MB/s
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP128GBSS3A55M28
- Saadavus: 5
-
40€
Silicon Power | A55 | 128 GB | Solid-state drive interface M.2 SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 420 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 22.00 mm |
| Gross height (mm) | 3 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 420 MB/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35714 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.95 g |
| PET | 20.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 SATA |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | A55 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00000528 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

